הצטרפו לאיגרת השבועית

"בתיאטרון החדר למדתי שאתה שחקן, גם אם אתה נמצא בעבודה אחרת, כי במהות שלך אתה שחקן" (רננה רז, אמנית יוצרת, בוגרת תיאטרון החדר)


ביום שני, 6.9.2010, התקיימה בתיאטרון הסמטה ביפו הצגת "מונודיא 2010", ערב מונולוגים-דיאלוגים, שכתבו וביימו חברי קבוצת המנחים, מחזור 13, וביצעו חברי קבוצת המשחק של תיאטרון החדר, מחזור 57. הנושא המרכזי של הערב: "חוויה מקומית", קטעים שמתייחסים אל הזמן והמקום שבו אנו חיים. הרצף מתחבר לתמונת פסיפס מקומית אקטואלית. הערב החל ברצף חימום שביצעו השחקנים בנוכחות הקהל. לאחר מכן החל רצף הקטעים. בשבועות הקרובים אנו מביאים, בכל פעם קטע מתוך הערב.

 

אולי

כתיבה ובימוי: אדרה שפיגל

ביצוע: דניאלה נובינסקי, יפעת אהרוני

(הקטע מבוצע תוך ריקוד)

 

הייתי רוקדת לך ריקוד / תחילה הייתי מתביישת / כי אני רוקדת / רק עם עצמי / כשאני לבד / לא רגילה לצופים / אבל אתה לא צופה / אולי קצת ילד / אולי קצת שלי / אולי קצת שלך - אני... / אם ארצה / לתת לך מתנה / ארקוד לך / אספר לך / אגלה לך קצת... / אם לא אתבייש / וגם צדף, אתן לך... / עם ריח של ים / וקול של גלים / וכשארקוד, / אהיה עם עצמי / ולא איכפת / שאתה רואה אותי / עם עצמי / ואין עוד אדם, / שראה אותי כך / היה אחד, / מזמן... / מזמן... / לא שוכחת, / לא מתעלמת / יודעת שאתה שם / רק דע - / זה הרגע שלי / עם עצמי / ואתה צופה בו / ואולי, / יום אחד / תקום ותצטרף / ביחד.  

לאיגרת השבועית של 2010 . 11 . 18